+420 603 558 640

Ing. Igor Valtr
valtr@uhi.cz

+420 731 502 301

Helena Valtrová, LL.B LL.M
helena@emblemprague.com

Mánes - Russische Haus
====
----
Byt 4

Podlaží: 3
Dispozice: 4+kk
Plocha: 188 m2

Stav: Volný

Půdorys bytu

Byt č. 4 – třetí nadzemní podlaží, Mánes kolonáda

Tento prostorný byt o rozloze 189.3 m2 disponuje výhledem na poklidné lázeňské město a jeho světoznámou Marianskolazeňskou kolonádu. Elegantní, moderní doplňky zkrášlují koupelny, teplé dřevěné podlahy a pečlivé restaurování interiérů zvýrazňuje nádhernou kombinaci světové moderní architektury v historické skořápce. Byt byl individuálně navržen naším mezinárodním týmem architektů, pod vedením světově proslulé architektky, paní Evy Jiřičné a to tak, abychom docílili dokonale odlehčený a vzdušný design s maximálním pohodlím.

Luxusní 4+KK byt sestává z prostorného obývacího pokoje, spojeného s jídelnou a s otevřenou kuchyní, která je plně zařízena produkty a příslušenstvím jako je sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, nerez integrovaný dřez s baterií, vestavěná myčka, vestavěná kombi lednice, výsuvná digestoř, vše ve standardu Siemens a Sie Matic. Byt má dále samostatný pokoj/pracovnu a dvě prostorné ložnice s přiléhajícími koupelnami a WC, vše se zařízením zn. Duravit a Hans Grohe, vestavěnými „walk in“ sprchami a dále prostorem pro vestavěné šatny. Z předsíně je vstup na další toaletu a samostatnou pracovní/úklidovou místnost. Do prostorné předsíně jsou dva vchody z chodby domu, a to ze schodiště a samostatně z výtahu přímo do prostor bytu. V domě jsou rovněž umístěny podzemní garáže a výtah, který spojuje všechna podlaží. K bytu přísluší dále balkon s výhledem na kolonádu a město, což přidává tomuto bytu na komfortu a je ideálním místem k relaxaci na čerstvém lázeňském vzduchu, kterým jsou lázně proslulé. Byt je možné spojit s bytem č. 5 na stejném poschodí a dosáhnout tak plochy bytu téměř 400m2. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, naši architekti jsou připraveni s Vámi případně navrhnout individuální úpravy. Možnost provádění úprav je však limitována a vzhledem k ukončeným pracem, je prováděna pouze na náklady nového majitele.

  Místnost Plocha Podlaha
A-3.01 Obyvací pokoj 49,9 m2 Parkety
A-3.02 Kuchyně 25,1 m2 Parkety
A-3.03 Pracovna 12,6 m2 Parkety
A-3.04 Ložnice 18,2 m2 Parkety
A-3.05 Koupelna 4,9 m2 Keramická dlažba
A-3.06 Úložné prostory 4,3 m2 Parkety
A-3.07 Ložnice 29,6 m2 Parkety
A-3.08 Koupelna 9,7 m2 Keramická dlažba
A-3.09 WC 1,7 m2 Keramická dlažba
A-3.10 Chodba 13,7 m2 Parkety
A-3.11 Prádelna 2,5 m2 Keramická dlažba
A-3.12 Šatník 3,5 m2 Parkety
A-3.13 Vstup/chodba 12,4 m2 Parkety
CELKEM 189,3 m2
B-4a Balkón 2,0 m2 Keramická dlažba
Fotogalerie

Fotky bytu - nábytek pro ilustraci.

----
Celé patro, byt 8

Podlaží: 5 plus 6 (terasa)
Dispozice: 6+kk
Plocha: 376,1 m2

Stav: Volný

největší byt v Mariánských lázních s výhledem na kolonádu a střešní terasou

Tento neuvěřitelně prostorný, unikátní a luxusní byt o rozloze 376 m2 se rozkládá na celém posledním poschodí domu a je propojen výstupem na samostatnou terasu, umístěnou na střeše domu. Terasa o rozloze 158 m2 je chráněna před zvědavými pohledy světlíky/skleněnými stříškami, které jsou po celém obvodu terasy a samotný byt příjemně prosvětlují. Z terasy a předních oken bytu je dech beroucí výhled na kolonádu a široké okolí Mariánských Lázní. Pečlivé restaurování interiérů a prvotřídní materiály použité pro vybavování bytu, zvýrazňují nádhernou kombinaci moderní architektury v historické skořápce původního secesního domu. Tento unikátní byt byl individuálně navržen naším mezinárodním týmem architektů, pod vedením světově proslulé architektky, paní Evy Jiřičné, a to tak, abychom docílili dokonale odlehčený a vzdušný design s maximálním pohodlím.

Unikátní a luxusní 6+KK sestává z obrovského otevřeného, ale členitého a velmi zajímavého prostoru, se zátiším kuchyně a jídelny, možností umístění biliárového stolu apod. Kuchyňská linka s barovým pultem je plně vybavena příslušenstvím jako je sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, nerez integrovaný dřez s baterií, vestavěná myčka, vestavěná kombi lednice, výsuvná digestoř, vše ve standardu Siemens a Sie Matic. Obývací prostor ozvláštňují sloupy, někde zešikmené stropy a souvislá řada střešních oken z terasy, které celému prostoru propůjčili úžasnou vzdušnost a zajímavost. Do obývacího prostoru jsou dva vchody z chodby domu, a to ze schodiště a samostatně z výtahu přímo do prostor bytu. Kulatým schodištěm s elektrickým otevíráním vstupu vystoupíte na velkou terasu s krásným rozhledem do mariánskolázeňského kraje, vybízející k relaxaci na čerstvém vzduchu, kterým jsou lázně tak proslulé. Byt je dále vybaven 4 ložnicemi, každá má samostatnou koupelnu a WC, vše se zařízením zn. Duravit a Hans Grohe, některé s „walk in“ sprchami a samostatnými šatnami. Okna v ložnicích jsou malá původní, jsou však doplněná střešními pásy oken. V bytě je dále umístěna sauna s místností pro vybudování domácího fitness se sprchovým koutem. Dále jsou v bytě umístěny úklidová místnost a šatny. V domě jsou rovněž prostorné garáže a výtah, který spojuje všechna podlaží, včetně 1. podzemního a 2. nadzemního patra garáží.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, naši architekti jsou připraveni s Vámi případně navrhnout individuální úpravy. Možnost provádění úprav je však limitována a vzhledem k ukončeným pracem, je prováděna pouze na náklady nového majitele.

Půdorys bytu
Fotogalerie

Fotky bytu - nábytek pro ilustraci.

----